marker
I want one
X
Kapat
I want one
Kitlesel cilt bakım pazarında AHA Teknolojisini ilk defa kullanan AVON sizleri şimdi de yaşlanma karşıtı cilt bakımında devrim yaratacak Amino-Fill 33 molekülü ile tanıştırıyor.
Bu muhteşem teknolojinin cildinize nasıl etki ettiğini keşfedin...
Dr. Cherly Karcher, New York'ta Kurul Onaylı Dermatolog
 
Kullananların %100'ü 2 hafta içinde ince çizgili görünümde düzgünleşme gözlemledi.*
Bir gecede cilt daha genç görünmeye başlar. **
3 günde ciltteki kırışıklık görünümünde azalma gözlemlenir.**
2 hafta içinde ince çizgi görünümünü düzgünleştirmek üzere çizgileri dolgunlaştırmaya yardım eder.**
 
Nobel ödüllü araştırmadan ilham aldık.
Neostrata ile ortak çalışma ile geliştirilen Patentli*** A-F33 (Amino-Fill 33) molekülü yaşlanma karşıtı bakımda yepyeni bir sayfa açmıştır.
* 69 katılımcıyla gerçekleştirilen, KGL 7347 sayılı 11 Haftalık Klinik Çalışma
** 142 katılımcıyla gerçekleştirilen Tüketici Çalışması
***Amerika Patenti
I want one
Anew Clinical İnce Çizgi Görünümün Düzgünleştirici Seri'yi yakından tanıyalım...
Bülten
Avon'dan Kırışıklıklarla Mücadelede Gerçek bir Devrim
A-F33 Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon
  • Nobel ödüllü araştırmadan ilham alarak Neostrata ile ortak olarak geliştirildi
  • AHA Teknolojisinin keşfinden sonra cilt bakımında devrim yaratacak A-F33 Molekülü Teknolojisi ile geliştirildi
  • Sadece Avon'a özel patentli* teknoloji
  • 30ml.

*Amerika Patentli

Kasım 2012'den itibaren Avon'da
Ürünü satın almak için Avon Temsilcinizi veya Avon Ücretsiz Danışma Hattını arayın
Çığır Açan Buluş: ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri'de kullanılan A-F33 molekülü sadece Avon'a özel bir yeniliktir. Kırışıklıklarla mücadelede devrim niteliğindeki seri yaşlanma karşıtı bakımda mucizeler yaratıyor.
Hikayesi: 20 yıl önce kurulduğu günden bu yana Avon'un ANEW markası sürekli bir büyüme ve yenilik anlayışıyla yaşlanma karşıtı cilt bakımında devrim yaratmak üzere çalışıyor. 1992 yılında Alpha Hydroxy Acid (AHA) Teknolojisini kitlesek kozmetik pazarında ilk defa kullanarak bu devrimlerden birini gerçekleştirdi. 20 yıl sonra, dünyaca ünlü dermatoloji laboratuarı NeoStrata ile işbirliği yaparak yaşlanma karşıtı bakımda öncü olmaya devam eden ANEW, sadece Avon'a özel A-F33 molekülü ile cilt bakımını sonsuza dek değiştirmek için adım attı.
Teknoloji: Protein üretimini engelleyen mekanizmalarla ilgili Nobel ödüllü bir araştırmadan ilham alan ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon, yenilikçi A-F33 molekülü ile formüle edildi. Bu molekülün, glikolik asit, retinol, CoQ10 gibi yaygın olarak bilinen yaşlanma karşıtı içeriklerden daha farklı çalıştığı keşfedildi. Bu molekül, cilt hücrelerindeki kolajen üretimini engelleyen süreci kontrol etmek ve kolajen kullanımını artırmak üzere çalışır. A-F33, cildin matris bileşenlerinin üretimini destekler. ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon, 7 gün içinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcıdır.**
Sonuç: ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon hafif dokuludur. Günde iki kez, düzenli olarak kullanıldığında ciltteki ince çizgili ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardım eder:
  • İnce çizgi ve derin kırışık görünümü 7 gün içinde azalmaya başlar.**
  • Düzenli kullanım ile kullananların %100'ü ince çizgi görünümünde düzgünleşme gözlemledi.**
  • 11 hafta sonunda katılımcıların %100'ü ince çizgilerde, %96'sı kırışıklık görünümünde düzgünleşme gözlemledi.**
  • ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon'u deneyen 10 kadından 5'i ciltlerinin görünümünü düzgünleştiğini ve profesyonel uygulamalara gerek duymadıklarını belirtti.***
Uzmanlar Ne Diyor?
Barbara Green, NeoStrata Şirketi Klinik Çalışmalar ve Teknolojiler Başkan Yardımcısı: "Avon ile işbirliği kurarak yaşlanma karşıtı cilt bakımında devrim niteliğinde bir yeniliği pazara kazandırmış olmaktan çok büyük memnuniyet duyuyoruz. Avon bilim adamları ile yaptığımız işbirliği ile A-F33 molekülünün yararlarını keşfettik, bu buluşun cilde olan etkilerini gördüğümüzde ise bu keşfin yaşlanma karşıtı bakımın geleceği için ne kadar önemli olduğunu anladık."
Anthony Gonzales, Avon Araştırma Geliştirme Merkezi Cilt Bakım Departmanı Müdürü: "Anew'in 20. yılını kutladığımız bu yılda, A-F33 içeren ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon'u satışa sunarak kolajen üretimini desteklemeye yönelik yepyeni bir adım attık. Kırışıklıklarla mücadelede yeni bir çağ başlatan bu keşif, 1990'lı yıllardaki Alpha Hydroxly Acids ve Retinol'ün yarattığı yankıyı uyandıran ve yaşlanma karşıtı bakımın tanımını değiştirecek bir yenilik."
* Kitlesel pazarda
** Dermatologlar gözetiminde gerçekleştirilen 11 haftalık Klinik çalışma sonucu
***Tüketici algı çalışmasına dayanmaktadır.
I want one
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas consequat vestibulum nisi id interdum. Curabitur in augue ac leo eleifend...
Column Left
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer eleifend dui ut justo pharetra interdum. Sed dictum vestibulum pulvinar. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Quisque at mi dui, vel porttitor libero. Donec porttitor, leo nec ornare hendrerit, tellus leo vehicula diam, ut blandit mauris purus non velit. Vestibulum porttitor metus gravida risus fringilla eu euismod augue tincidunt. Cras ac felis ac turpis fringilla dapibus. Proin odio felis, pulvinar dapibus fringilla eget, dapibus ac orci.
Column Middle
Sed sodales porttitor urna ac feugiat. Cras placerat nulla vitae ligula ullamcorper facilisis. Ut placerat tincidunt lectus. Proin vitae leo eu arcu malesuada congue nec vel odio. Mauris cursus porta arcu, ac hendrerit enim gravida quis.
Duis in tempor dolor. Curabitur tincidunt, erat at sodales egestas, justo odio pretium nibh, nec sodales lectus justo a dui. Aenean id enim diam, vitae gravida nisl. Proin ipsum nulla, egestas a commodo dictum, vulputate non sem. Donec non dui dui, quis interdum nunc. Etiam volutpat diam non eros congue quis adipiscing enim tincidunt.
Column Right
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ornare venenatis orci, eget venenatis mi varius sed. Suspendisse placerat, mauris vitae mollis commodo, mi dolor venenatis lectus, in ultrices turpis purus nec ligula.
Donec mollis scelerisque risus, commodo posuere turpis fringilla vitae. Fusce vel leo ut dolor laoreet iaculis. Fusce pulvinar tincidunt orci, in tristique felis pharetra eu. Aenean id ligula id justo dapibus consectetur.
I want one
Paylaş!
slideshow